Zastosowania

Wybierz rodzaj planowanej pracy

Narzędzia wykorzystywane najczęściej w pracach ziemnych. Pracach związanych z wierceniem w glebie, ubijaniem i zagęszczaniem terenu lub podbudowy kostki brukowej chodników lub elementów architektury ogrodowej czy drogowej. Znajdziemy tutaj zagęszczarki, wiertnice młoty, otwornice czy niwelatory terenu.

Wykończenia - Malowanie

Gama narzędzi wykorzystywanych w pracach wykończeniowych. Urządzenia stosowane są najczęściej podczas prac z suchą zabudową, montażem konstrukcji czy płyt regips oraz ich późniejszą obróbką to jest szlifowaniem gładzi gipsowych i malowaniem. W tym dziale prezentujemy narzędzia do układania płytek/glazury oraz mieszania zapraw klejowych i cementowych. Mamy tutaj całą gamę powszechnie stosowanych oraz specjalistycznych elektronarzędzi.

Cięcie - szlifowanie

W grupie tej oferujemy narzędzia służące cięciu i szlifowaniu takich materiałów jak beton, kamień, kostka brukowa, stal, tworzywa sztuczne, gres, glazura, terakota, drewno. Oferujemy wynajem maszyn spalinowych i elektrycznych służących do cięcia każdego rodzaju materiałów. W grupie tej znajdziemy urządzenia diamentowe go pracy na sucho oraz na mokro jak również wysokoobrotowe szlifierki do metalu i łańcuchowe pilarki do drzewa.

Urządzenia wyspecjalizowane w kuciu i wierceniu w murze cegle betonie i betonie zbrojonym. Największą grupę narzędzi stanowią młoty wyburzeniowe i kujące o bardzo dużej sile udaru. Maszyny zasilane są napięciem 230V co zapewnia ich mobilność i łatwość użytkowania.

Oferta wynajmu urządzeń ogrodowych. Narzędzia w tej kategorii służą do pielęgnacji terenów zielonych wokół domów oraz działek. Maszyny te są stosowane również w pielęgnacji i zakładaniu miejskich ogrodów zielonych. Urządzenia tej grupy służą do obróbki gleby, spulchniania wiercenia walcowania oraz do szeroko pojętej pielęgnacji trawników od chwili założenia. Rekultywacja, wertykulacja, przycinanie trawnika, rozdrabnianie gałęzi czy wycinanie drzew i krzewów to prace jakie można wykonać narzędziami z tej grupy.

Grupa narzędzi przeznaczona do sprzątania plac budów, zapewnienia bezpyłowej pracy z elektronarzędziami, czyszczenia tapicerek dywanów, mebli czy samochodów. Znajdziemy tutaj również myjki wysokociśnieniowe, parownice czy narzędzia do ozonowania pomieszczeń i samochodów.

Spawanie - Zgrzewanie - prasowanie

W tej kategorii narzędzi poza spawarkami MIG MAG MMA znajdziemy również zgrzewarki do rur prasy do alu-pex, zaciskarki, przecinarki oporowe czy też palniki do lutowania aluminium/miedzi.

Grupa narzędzi niezastąpionych na budowach zarówno w lecie gdzie zapewniają wentylację i przyspieszają schnięcie ścian budynków jak również zimą kiedy to mimo niskich temperatur możemy wykorzystać je do poprawy komfortu pracy lub umożliwienia wykonania prac. W grupie tej znajdują się nagrzewnice (elektryczne, spalinowe, gazowe) jak również osuszacze i wentylatory.

Grupa narzędzi pomiarowych w której skład wchodzą niwelatory, lasery krzyżowe, dalmierze, mierniki grubości powłok lakierów, testery kompresji cylindrów jak również klasyczne przyrządy takie jak mikrometry czy średnicówki.

Narzędzia ręczne warsztatowe

Grupa narzędzi ręcznych takich jak gwintownice, grzechotki, chwytaki, giętarki, nasadki, klucze, gilotyny. Narzędzia niezbędne w pracach warsztatowych ale nie tylko.

pozostałe narzędzia

Narzędzia które niejednoznacznie wpisują się do powyższych grup lub nie są do nich przypisane. Znajdziecie tutaj również osprzęt do dostępnych narzędzi taki jak akumulatory Li-Ion czy butle na gaz propan butan.