pomiary kamerą termowizyjną - termowizja

Pomiary kamerą termowizyjną - chrzanów

Pomiary termowizyjne budynków stosowane są w celu diagnozy stanu izolacji istniejących domów i mieszkań. Pomiary kamerą termowizyjną pozwalają zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy dzięki możliwości doszczelnienia budynków w miejscach gdzie ciepło przenika przez izolację. Budynki z tak zwanymi mostkami termicznymi zużywają znacznie więcej energii potrzebnej do ogrzania i utrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku.

Wynajem kamery termowizyjnej - zakup domu lub mieszkania

Aby ustrzec się zakupu budynków lub mieszkań posiadających wadliwie wykonaną izolację termiczną a w efekcie uniknąć konieczności inwestycji związanej z docieplaniem budynków lub podwyższonych kosztów ogrzewania, warto wynająć kamerę termowizyjną w celu weryfikacji stanu izolacji budynku. Pomiar kamerą termowizyjną Bosch GTC 400 C jest łatwy i intuicyjny, Kamera robi za nas praktycznie wszystko a kilkoma przyciskami możemy po niej nawigować aby zdjęcia termowizyjne jak najlepiej obrazowały stan budynku.

Pomiar termowizyjny w przemyśle i diagnostyce sprzętu

Kamera termowizyjna to nieoceniona pomoc fachowców pracujących w przemyśle i zajmujących się oceną stanu technicznego maszyn i urządzeń. Pomiar kamerą wykonywany jest na ruchu bez zatrzymywania maszyn i w szybki sposób diagnozuje miejsca, które niebawem ulegną awarii. Zatarte łożyska, niedokręcone przewody elektryczne czy wadliwie działający sprzęt elektryczny wydziela dożo więcej ciepła niż funkcjonujący poprawnie. Jeden rzut oka na obraz termowizyjny pozwala na lokalizację i usunięcie zagrożeń zanim będą skutkować dalszymi uszkodzeniami.


Wynajem Kamery termowizyjnej Chrzanów - Balin

Kamera profesjonalna Bosch GTC 400 C o zakresie pomiarowym -10 do +400'C wyposażona jest w wyświetlacz 3,5" i rozdzielczości pomiarowej 160x120. Pamięć wewnętrzna wystarcza na zapisanie 500 zdjęć a wbudowany moduł WIFI pozwala na połączenie kamery z dowolnym smartphone-em lub tabletem w celu obsługi pomiaru za pomocą aplikacji Measuring Master firmy Bosch.

KAmera termowizyjna Bosch GTC 400C - wynajem kamery termowizyjnej w wypożyczalni Balin tańszy niż usługa pomiaru termowizyjnego budynków