PRanie tapicerki samochodowej dywanów

Pranie dywanów tapicerki samochodów - chrzanów

Pranie tapicerki samochodowej, mebli tapicerowanych, dywanów czy wykładzin to usługa świadczona przez firmy sprzątające. W naszym regionie, Chrzanów, Jaworzno, Trzebinia, Libiąż i okolice jest kilka firm zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem mebli tapicerowanych czy samochodów. Firmy używają najczęściej sprzętu firmy Karcher do prania ekstrakcyjnego i dedykowanej do tego celu chemii. Przeciętny konsument nie dysponuje tego typu urządzeniem ponieważ jest ono dość drogie w zakupie. Dobrze wyposażony odkurzacz to około 3 tys złotych. Ceny usług prania tapicerki zależą od ilości mebli i dywanów lub od wielkości samochodu. Czyszczenie samochodu klasy compact to zazwyczaj około 200zł.

Wypożyczalnia tools oferuje alternatywną metodę czyli wynajem profesjonalnego urządzenia Karcher w cenie 60 zł/24 h. Można u nas zaopatrzyć się również w dedykowaną chemię tego samego producenta. Obsługa urządzenia jest prosta i ko krótkim szkoleniu spokojnie poradzimy sobie z samodzielnym praniem. Podczas wynajmu na 24h bez trudu możemy wyprać 3 samochody. Jak widać dzięki wynajęciu odkurzacza piorącego i poświęceniu własnego czasu możemy zaoszczędzić ponad 500zł.

Odkurzacz piorący puzzi 10/1

Odkurzacz piorący do prania ekstrakcyjnego. Urządzenie dogłębnie czyści wykładziny, meble tapicerowane i tapicerkę samochodową usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu czyszczenia.

Zestaw do prania tapicerki

Zestaw pomagający uzyskać niesamowity efekt podczas prania tapicerki meblowej lub samochodowej. W skład zestawu wchodzi opryskiwacz ciśnieniowy do tak zwanego pre-spray czyli naniesienia środka (polecamy RM760 Karcher) z wodą na tapicerkę. Opryskiwacz pozwala użyć gorącej wody (odkurzacz pracuje z wodą o temperaturze MAX 40'C) i nanieść równomiernie środek nie powodując przemoczenia tapicerki w przeciwieństwie do spryskiwania odkurzaczem, który dozuje dużo większą ilość środka. Drugim elementem jest szczotka mocowana na wiertarkę lub wkrętarkę. Po spryskaniu tapicerki rozprowadzamy środek szczotką założoną na wkrętarkę lub wiertarkę. Odczekujemy około 10 min i przystępujemy do prania ekstrakcyjnego odkurzaczem piorącym. Użycie tego zestawu znacznie poprawia efekt prania - mechaniczne szczotkowanie przyspiesza rozpuszczanie zabrudzeń natomiast użycie opryskiwacza powoduje, że nasz mebel nie jest przemoczony i wyschnie dużo szybciej niż przy użyciu samego odkurzacza.

Odkurzacz piorący Karcher PUZZI czyszczenie tapicerki pranie dywanów - wynajem odkurzacza w wypożyczalni Balin