PRanie tapicerki samochodowej dywanów

Pranie dywanów tapicerki samochodów - chrzanów

Pranie tapicerki samochodowej, mebli tapicerowanych, dywanów czy wykładzin to usługa świadczona przez firmy sprzątające. W naszym regionie, Chrzanów, Jaworzno, Trzebinia, Libiąż i okolice jest kilka firm zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem mebli tapicerowanych czy samochodów. Firmy używają najczęściej sprzętu firmy Karcher do prania ekstrakcyjnego i dedykowanej do tego celu chemii. Przeciętny konsument nie dysponuje tego typu urządzeniem ponieważ jest ono dość drogie w zakupie. Dobrze wyposażony odkurzacz to około 3 tys złotych. Ceny usług prania tapicerki zależą od ilości mebli i dywanów lub od wielkości samochodu. Czyszczenie samochodu klasy compact to zazwyczaj około 200zł.

Wypożyczalnia tools oferuje alternatywną metodę czyli wynajem profesjonalnego urządzenia Karcher w cenie 60 zł/24 h. Można u nas zaopatrzyć się również w dedykowaną chemię tego samego producenta. Obsługa urządzenia jest prosta i ko krótkim szkoleniu spokojnie poradzimy sobie z samodzielnym praniem. Podczas wynajmu na 24h bez trudu możemy wyprać 3 samochody. Jak widać dzięki wynajęciu odkurzacza piorącego i poświęceniu własnego czasu możemy zaoszczędzić ponad 500zł.

Odkurzacz piorący puzzi 10/1

Odkurzacz piorący do prania ekstrakcyjnego. Urządzenie dogłębnie czyści wykładziny, meble tapicerowane i tapicerkę samochodową usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu czyszczenia.

Odkurzacz piorący Karcher PUZZI czyszczenie tapicerki pranie dywanów - wynajem odkurzacza w wypożyczalni Balin